Pozwolenie na budowę II etapu Bernadowo Park w Gdyni

2016.02.24

Firma J.W. Construction posiada już pozwolenie na budowę drugiego etapu inwestycji Bernadowo Park w Gdyni. Obecnie deweloper buduje pierwszy etap, który składa się z sześciu budynków.

W pierwszym kwartale ubiegłego roku, firma J.W. Cosntruction ruszyła z realizacją pierwszego etapu osiedla Bernadowo Park, które składać się będzie z sześciu 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Łącznie w tej części inwestycji powstanie 196 mieszkań o metrażach od 33 do 120 metrów kwadratowych.

Obecnie trwają jeszcze prace w pierwszym etapie inwestycji, gdzie w części obiektów realizowany jest stan surowy zamknięty, a w pozostałych budynkach trwają już prace wykończeniowe - zakładane są instalacje podtynkowe elektryczne oraz sanitarne, układane tynki na ścianach i wylewki podłogowe.

Pierwszy etap Bernadowo Park w Gdyni zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale bieżącego roku, a przyszli mieszkańcy będą mogli się wprowadzać w IV kwartale.

W drugim etapie prac powstanie 236 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 13,2 tys. mkw. Powstanie również część wypoczynkowo-rekreacyjna składająca się m.in. z małego boiska sportowego, placu zabaw oraz ścieżek spacerowych. Budowa II fazy osiedla rozpocznie się już niebawem.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Jan
  Gość
  2016-02-24 19:44:13
  Paskudna architektura. Ale w końcu deweloper zobowiązuje.

 • mega
  Gość
  2016-02-27 11:58:02
  Nie przesadzajmy, osiedle jest bardzo ładne, budynki, cóż rzecz gustu ale mi się podobają a zwłaszcza okolica jest super.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.