Stan surowy zamknięty osiedla Bernadowo Park w Gdyni

2016.05.25

Inwestycja osiągnęła stan surowy zamknięty I etapu osiedla w Gdyni. Z uwagi na to, że prace przebiegają zgodnie z założeniami projektu, przyszli lokatorzy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań do końca 2016 roku. Niedawno rozpoczęła się też budowa II etapu.

I etap inwestycji Bernadowo Park jest jeszcze w trakcie budowy, ale prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. We wszystkich sześciu czterokondygnacyjnych budynkach, zawierających 196 mieszkań, został już zrealizowany stan surowy zamknięty. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz i elewacyjne na zewnątrz. Na terenie osiedla trwają także roboty zewnętrzne: instalacyjne, drogowe, kształtowanie terenu. Przewidywany termin zakończenia budowy I etapu osiedla to koniec września 2016 r.

Na początku kwietnia br. J.W.Construction rozpoczęła także budowę II etapu osiedla Bernadowo Park, w ramach którego powstanie 236 lokali o łącznej powierzchni 13200 mkw.

Inwestycja w Gdyni cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Trójmiasta, ale i przystępnym cenom. Lokal o powierzchni od 33 mkw. do 120 mkw. można nabyć w cenie rozpoczynającej się już od 5500 zł netto za mkw. Osiedle jest wyjątkowe również ze względu na infrastrukturę wypoczynkowo-rekreacyjną, którą zaprojektowaliśmy z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Do dyspozycji lokatorzy będą mieli własny osiedlowy teren obejmujący m.in. park ze ścieżkami spacerowymi, imitację strumyka oraz zewnętrzną siłownię i boisko sportowe


- mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Osiedle Bernadowo Park, które powstaje u zbiegu ulic Parkowej i Leśnej, obejmie docelowo 432 lokale.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.