Debiut Francuzów nad polskim morzem. W Gdyni powstaną mieszkania premium

2021.08.03

Francuski deweloper będący częścią grupy, która zbudowała m.in. tunel pod kanałem La Manche i stadion Stade de France, debiutuje z nowym projektem klasy premium w Trójmieście.

Pierwsza inwestycja Bouygues Immobilier w Trójmieście powstanie na działce przy ulicy Żeromskiego 7 w Gdyni, na wysokości drugiego basenu portowego. Budynek nawiązuje do modernizmu i wyposażony zostanie w rozwiązania ekologiczne i nowoczesne technologie.

Inspiracje gdyńskim modernizmem zobaczymy m.in. w formach balustrad balkonowych oraz portalu wejściowego do budynku. Za projekt wnętrz odpowiada renomowana pracownia Sikora Wnętrza.

Żeromskiego 7 w Gdyni zaoferuje łącznie 77 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach od 1 do 3 pokoi. Większość lokali dysponowała będzie ogrodami lub balkonami, a mieszkania na ostatnim piętrze - tarasami. Budynek wyposażony zostanie m.in. w panele fotowoltaiczne, nawiewniki w oknach z funkcją antysmogową czy system retencji wody opadowej z możliwością wykorzystania jej do podlewania zielonych części wspólnych.

Część parterowa budynku zostanie zagospodarowana pod lokale handlowo-usługowe.

Autorem projektu architektoniczno-budowlanego jest mgr. inż arch. Barbara Józekowska z Pracowni Projektowej FRONT sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Procowania Projektowa FRONT sp. z o.o.
    Gość
    2021-08-04 22:20:21
    Warto wspomnieć o autorce projektu Pani architekt Barbarze Józekowskiej z Pracowni Projektowej FRONT sp. z o.o.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.