Biurowiec w Gdyni w gronie najbardziej zrównoważonych budynków biurowych w Polsce


2022.08.10
Autor: Bartosz Motorek
Biurowiec K2 w Gdyni przeszedł weryfikację wielokryterialnej oceny środowiskowej i otrzymał certyfikat LEED Platinum. Najnowsza inwestycja Vastint Poland oferuje nowoczesną przestrzeń biurową klasy A.

Do listy certyfikowanych budynków biurowych w systemie LEED dołączył nowoczesny biurowiec K2 w Gdyni. Obiekt, który zlokalizowany jest przy ulicy Kieleckiej, przeszedł weryfikację wielokryterialnej oceny środowiskowej i został zaliczony do grona najbardziej zrównoważonych budynków biurowych w Polsce.

Inwestycję biurową firmy Vastint Poland wyróżnia wysoka efektywność energetyczna oraz wydajne systemy ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Certyfikat LEED Platinum jest potwierdzeniem, że budynek został zaprojektowany z myślą o jego długotrwałym wpływie na planetę oraz że zapewnia warunki pracy charakterystyczne dla zdrowych i wydajnych obiektów. Gdyński K2 jest także przyjazny miłośnikom jednośladów, oferując dla nich szereg udogodnień.


Sześciopiętrowy biurowiec K2 położony jest nieopodal węzła Wzgórze św. Maksymiliana przy ul. Kieleckiej i oferuje łącznie ponad 11 400 mkw. przestrzeni biurowej do pracy klasy A. Najemcy mają do dyspozycji kameralne lobby, dwukondygnacyjną halę garażową na 136 stanowisk oraz szatnie dla rowerzystów.

Dodatkowe miejsca postojowe na rowery znajdują się od strony tylnego dziedzińca, który zdobi 50 ponad dwudziestoletnich brzóz.

Komentarze


  • haha
    Gość
    2022-08-16 13:49:03
    szkoda ze stoi pusty. jak widać najemcy maja w nosie eko certyfikat

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.