W Gdańsku powstaje park biurowy Matarnia Office Park

2019.10.23

U zbiegu ulic Budowlanych i Jesienna w Gdańsku trwa budowa parku biurowego Matarnia Office Park, którego inwestorem jest Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta. Pierwszy biurowiec będzie gotowy w przyszłym roku.

Matarnia Office Park to nowa inwestycja na trójmiejskiej mapie nieruchomości biurowych. Projekt zakłada realizację dwóch biurowców, które oferowały będą biura w standardzie technicznym klasy B+. W kwietniu 2019 roku rozpoczęła się budowa pierwszego budynku.

W pierwszym etapie powstaje biurowiec B, który oferuje 3 016 metrów kwadratowych powierzchni najmu na czterech kondygnacjach naziemnych. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa na 39 miejsc, natomiast dodatkowe 53 stanowiska udostępnione zostaną wokół obiektu. Oddanie pierwszego biurowca Matarnia Office Park do użytku zaplanowano na wrzesień 2020 roku.

Biurowce parku biurowego Matarnia Office Park wyposażone zostaną w liczne udogodnienia, w tym m.in. zaplecze dla rowerzystów z szatniami i stojakami na rowery. Inwestycja daje możliwość wynajęcia zarówno całych pięter, jak i niewielkich modułów o powierzchni poniżej 100 mkw.

Równolegle trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami. Za komercjalizację odpowiada Nuvalu, a za projekt architektoniczny pracownia MS15 z Gdyni. Niebawem ma się rozpocząć również budowa budynku A kompleksu Matarnia Office Park.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.