Nowa mieszkania w sprzedaży w Pruszczu Gdańskim


2021.04.12
Autor: Urbanity.pl
W IV kwartale 2022 roku gotowe będą mieszkania w ramach nowej inwestycji dewelopera Inpro S.A. w Pruszczu Gdańskim. Właśnie ruszyła ich sprzedaż.

Deweloper Inpro S.A. uruchomił sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim, która składa się z dwóch budynków wielorodzinnych. Osiedle ma być gotowe 30 października 2022 roku. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od ok. 7250 zł do ok. 8300 zł brutto za mkw.

W ofercie dewelopera pojawiło się 91 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 38 do 120 metrów kwadratowych i układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Inwestycja składa się z dwóch 4-piętrowych budynków z podziemną halą garażową na 81 miejsc postojowych oraz 5 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów. Dodatkowo będzie można korzystać z naziemnego parkingu na 51 samochodów.

Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadały będą przydomowe ogródki, a lokale powyżej balkony. Budynki wyposażone zostaną w nowoczesne windy, boxy, wózkarnie i rowerownie. Wśród udogodnień dla przyszłych mieszkańców zaplanowano bawialnię, plac zabaw czy wewnętrzny dziedziniec. Osiedle będzie monitorowany, a dostęp na jego teren ograniczy szlaban wjazdowy.

Osiedle Brawo 2 zostało zaprojektowane przez biuro MS 15 Architektura, a generalnym wykonawcą jest Inpro S.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.