Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Brawo w Pruszczu Gdańskim


2019.10.21
Autor: Urbanity.pl
Inpro prowadzi budowę nowego osiedla mieszkalnego w Pruszczu Gdańskim pod nazwą Brawo. Inwestycja powstaje skrzyżowaniu ulicy Domeyki i Strzeleckiego.

Trwa budowa pierwszego etapu osiedla Brawo, które powstaje na skrzyżowaniu ulicy Domeyki i Strzeleckiego w Pruszczu Gdańskim. Pierwsze prace budowlane ruszyły w sierpniu br., a teraz Inpro wprowadziło do sprzedaży mieszkania z pierwszej fazy projektu.

Kameralne osiedle 4-kondygnacyjnych budynków dysponowało będzie dużym placem zabaw, bawialnią dla dzieci, a dla dorosłych salą fitness oraz strefą relaksu. W ofercie znajduje się 127 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 38 do 126 mkw. Lokale na parterze będą wyposażone w przydomowe ogródki, natomiast do mieszkań do wyższych kondygnacjach zaprojektowano balkony. W każdym budynku znajdzie się winda, piwnice oraz pomieszczenia dla wózków i rowerów.

Ceny mieszkań na osiedlu Brawo kształtują się w przedziale od 6480 do 7128 zł brutto za metr kwadratowy.

Brawo będzie osiedlem wyposażonym w całodobowy monitoring oraz z podziemnymi halami garażowymi. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia MS 15 Architektura z Gdyni, a generalnym wykonawcą jest Inpro S.A. Pierwszy etap osiedla zostanie oddany do użytku do końca września 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.