Startuje realizacja apartamentowca Grano Residence w Gdańsku

2018.01.04

Rusza realizacja projektu Grano Residence na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Utrzymana w stylu Art déco inwestycja, zostanie oddana do użytku w drugiej połowie 2020 roku. Inwestorem jest spółka Dekpol.

Deweloper Dekpol S.A. rozpoczął realizację swojej prestiżowej inwestycji na gdańskiej Wyspie Spichrzów pod nazwą Grano Residence. W ramach projektu powstanie łącznie około 300 apartamentów sprzedawanych w standardzie deweloperskim lub z możliwością wykończenia "pod klucz".

Dodatkowo w Grano Residence znajdą się pokoje hotelowe sprzedawane w systemie condo oraz lokale handlowo-usługowe. W części hotelowej zaplanowano także elegancką i przestronną restaurację, nowoczesną strefę SPA & Wellness z basenem, saunami oraz salę konferencyjnę. Kompleks dwóch budynków powstaje na działce w obrębie ulic Pszennej, Chmielnej i Żytniej.

Deweloperem i generalnym wykonawcą Grano Residence jest spółka Dekpol. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kozikowski Design, natomiast projekt wnętrz przygotowała pracownia Ideograf - Pauliny Czurak.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w drugiej połowie 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Grano Residence, KD Kozikowski Design Pracownia Architektoniczna, Dekpol Deweloper, Studio Ideograf

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.