Grano Residence - luksusowe apartamenty na Wyspie Spichrzów

2018.05.08

Na Wyspie Spichrzów – vis-à-vis Starego Miasta w Gdańsku, firma Dekpol S.A. realizuje apartamentowiec Grano Residence, zaprojektowany przez pracownię KD Kozikowski Design.

Grano Residence ma być luksusową inwestycją apartamentową, która oferuje 141 wysokiej klasy lokale. Projekt powstaje obok należącego do tego samego kompleksu, Hotelu Grano. Bryła inwestycji kształtem przypominała będzie dawne gdańskie spichlerze, co spowoduje, że Grano Residence harmonijnie wpisze się w architektoniczny krajobraz wyspy.

Pracownia KD Kozikowski Design odpowiada również za projekt części wspólnych apartamentowca. Inspiracją dla ich stworzenia była bogata architektura i wzornictwo popularnego w latach 20-tych ubiegłego wieku stylu art déco.

Dekpol wprowadził do sprzedaży lokale w układach od 1 do 3 pokoi, których metraże kształtują się od 31 do 82 metrów kwadratowych. Oddanie do użytku inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2020 roku.

W sąsiedztwie apartamentowca powstaje Hotel Grano, który oferuje sprzedaż pokoi hotelowych w systemie condo. W obiekcie zaplanowano wiele udogodnień m.in. strefę SPA & Wellness, basen oraz restaurację.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Grano Residence, KD Kozikowski Design Pracownia Architektoniczna, Dekpol Deweloper

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.