Hotel Number One w kompleksie Nowa Motława prawie gotowy

2017.02.20

Kończą się prace budowlane trzygwiazdkowego hotel Number One, który powstaje na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Jak poinformował deweloper, firma Dekpol, poziom zaawansowania prac przekroczył już 95 proc.

Dekpol składa już dokumenty odbiorowe do odpowiednich służb i w najbliższym czasie hotel Number One w Gdańsku powinien otrzymać pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja oferuje 172 pokoje, w tym jedno- i dwupokojowe studia o powierzchni od 22 do 44 metrów kwadratowych. W hotelu dostępna będzie również włoska restauracja oraz strefa wellness z basenem, saunami, siłownią i SPA.

Hotel Number One to część gdańskiego kompleksu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów. W ramach inwestycji powstają również Apartamenty Nowa Motława z 298 mieszkaniami.

Deweloperem i generalnym wykonawcą jest spółka Dekpol, a za projekt architektoniczny odpowiadają pracownie KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak oraz Sikora Wnętrza - Jan Sikora.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Grano Apartments Nowa Motława, KD Kozikowski Design Pracownia Architektoniczna, Dekpol Deweloper

Komentarze


  • marecki
    Gość
    2017-02-21 09:14:35
    projekt nie podoba mi sie.W rzeczywistosci wygląda jeszcze gorzej.Na wizualizacji nabrzeże +łodzie motorowe,których długo w tym miejscu nie będzie ,może nadają prestiżu inwestycji.Realne otoczenie wygląda jednak tragicznie.Zasada max mieszkań na okreslonej pow.działki zniszczyła projekt.Szlaczki na ekewacji niczego nie zmienią .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.