Hotel na Wyspie Spichrzów w standardzie czterech gwiazdek

2020.05.14

Na turystycznej mapie Trójmiasta otwarty został nowy czterogwiazdkowy hotel, który zlokalizowany jest na gdańskiej Wyspie Spichrzów.

W czwartek, 14 maja otwarty został czterogwiazdkowy Hotel Grano, który powstał na działce przy ulicy Pszennej 3, na gdańskiej Wyspie Spichrzów, tuż obok Starego Miasta. To trzeci obiekt sieci Grano Hotels.

W nowo otwartym Hotelu Grano dostępnych jest 136 pokoi, w tym luksusowe apartamenty oraz pokoje typu “junior suite” czy “studio deluxe”. Dla gości hotelowych czeka również strefa SPA&Wellness obejmująca basen, siłownia oraz gabinety zabiegowe. Całość uzupełniona została o centrum biznesowe.

W gdańskim hotelu na Wyspie Spichrzów funkcjonuje również autorska restauracja „Młyn” serwująca dania kuchni polskiej w nowej. Lokal może pomieścić do 120 gości.

Za projekt architektoniczny Hotelu Grano odpowiada pracowania KD Kozikowski Design. Projekt wnętrz przygotowało studio Ideograf – Paulina Czurak. Deweloperem odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest Dekpol Deweloper.

Źródło: urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.