Najbardziej prestiżowy gdański wysoki budynek w pierwszej linii zabudowy od morza

2021.06.08

Ponad 4 miliony złotych trzeba zapłacić za luksusowy penthouse w oddanym właśnie do użytku apartamentowcu Tarasy Bałtyku w Gdańsku.

Zakończyła się budowa jednego z wyższych budynków mieszkalnych w Gdańsku, który zlokalizowany jest w pierwszej linii zabudowy od morza. Trzy lata temu firma Allcon rozpoczęła realizację inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, której projekt przygotowała pracownia BJK Architekci.

W gdańskiej dzielnicy Przymorze powstał 13-kondygnacyjny budynek Tarasy Bałtyku, którego bryła przypomina literę "L". W ramach inwestycji wybudowanych zostało 148 apartamentów o powierzchni od 43 do 166 mkw oraz 10 lokali usługowych na parterze.

Apartamentowiec posiada wiele udogodnień, w tym m.in. strefę fitness z saunami i salę klubową, wewnętrzne patio, podświetlane, przeszklone i panoramiczne windy z widokiem na morze, a także dwukondygnacyjne lobby o wysokości ponad 6,5 m z miejscem spotkań na antresoli. Dodatkowo Tarasy Bałtyku wyposażone zostały w szereg rozwiązań ekologicznych, m.in.: zielony dach, wypełnione roślinnością patio ze strefą wypoczynku lub spotkań dla mieszkańców, panele fotowoltaiczne, stację ładowania i indywidualne gniazda przy wybranych stanowiskach umożliwiające ładowanie pojazdów elektrycznych oraz 100% oświetlenia LED czy retencjonowanie wód opadowych.

Ceny mieszkań zaczynają się od 680 000 zł. Najdroższe, luksusowe penthousy, które zlokalizowane są na najwyższych piętrach kosztują obecnie ponad 4 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Pomylka
  Gość
  2021-06-09 07:16:44
  Budynek z 3 stron otoczony ulicami o silnym natężeniu ruchu, do tego obok będzie budowana linia tramwajowa. Morza widać trochę i to z kilkudziesięciu mieszkań. Kupuje ktoś kto nie ma pojęcia że w niedalekim otoczeniu kupią lepiej taniej i w ciszy

 • Zdegustowany
  Gość
  2021-06-09 08:10:25
  Ceny koszmarnie chore a mafia deweloperska śmieje się nam w twarz!!!

 • Sven
  Gość
  2021-06-09 08:18:31
  Kiedy w kancu zabuduja ten zalosny park regana???

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.