Inwestycja Tarasy Bałtyku z mieszkaniami za ponad 2 mln zł

2020.11.10

W połowie przyszłego roku zakończy się realizacja apartamentowca Tarasy Bałtyku, który w Gdańsku stawia firma Allcon.

Tarasy Bałtyku to 12-piętrowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Przymorze, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana. Przy ulicy Dąbrowszczaków powstaje budynek wielorodzinnych, w którym oprócz mieszkań znajdzie się także strefa fitness z saunami i sala klubowa, przeszklone windy, lobby z wyodrębnioną recepcją i miejscem spotkań na antresoli, a także całodobowa ochrona i system monitoringu.

Gdański projekt mieszkaniowy firmy Allcon oferuje 148 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 43 do 166 metrów kwadratowych, a także 10 lokali o charakterze handlowo-usługowym. Ostatnie piętro apartamentowca zostało zagospodarowane pod penthousy. Ceny mieszkań zaczynają się od 630 000 zł, a najdroższe apartamenty osiągają cenę 2,2 mln zł.

W inwestycji zastosowanych zostało wiele rozwiązań ekologicznych, m.in.: zielony dach oraz wypełnione roślinnością patio ze strefą wypoczynku, panele fotowoltaiczne oraz stację szybkiego ładowania i indywidualne gniazda dla pojazdów elektrycznych oraz windy wyposażone w system odzyskiwania energii.

Projekt architektoniczny Tarasów Bałtyku powstał w pracowni BJK Architekci. Inwestycja zostanie oddana do użytku w czerwcu 2021 roku.


Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.