Nadmotławie Apartments w Gdańsku - inwestycja premium z widokiem na Motławę

2021.03.26

Rusza sprzedaż nowego etapu luksusowej inwestycji Nadmotławie Apartments w Gdańsku, w której mieszkańcy będą mieli widok na Motławę i panoramę Starego Miasta.

Nadmotławie Apartments to etapowana inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w bliskim centrum Gdańska, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki Motławy. Firma Robyg, która jest deweloperem kompleksu wprowadziła właśnie do sprzedaży mieszkania z kolejnej części projektu.

W ramach nowego etapu powstanie 158 apartamentów o podwyższonym standardzie w zróżnicowanych metrażach od 27 do 131 metrów kwadratowych i układach 1,2,3 i 4-pokojowych. Lokale dysponowały będą tarasami i balkonami o powierzchni do 46 mkw. Ceny za mkw rozpoczynać się będą od 11 500 zł.

O wyjątkowości kolejnej odsłony Nadmotławia stanowić będzie spektakularny taras widokowy oraz patio o powierzchni około 2700 mkw. dostępne jedynie dla mieszkańców. Fasady budynków wykończone zostaną szlachetnymi materiałami, bezpośrednio nawiązującymi do zabytkowego charakteru miejsca.

Pracownia SIM Architekci, która odpowiada za projekt architektoniczny Nadmotławie Apartments zaprojektowała także dla przyszłych mieszkańców m.in. luksusowe foyer, strefę fitness oraz kids play.

Na historycym terenie Polskiego Haka, na którym zlokalizowana jest inwestycja, wkrótce ruszy budowa reprezentacyjnego bulwaru nadwodnego wzdłuż Motławy i Martwej Wisły oraz zielonego skweru. W planach miasta jest też tunel drogowo-tramwajowy pod Motławą, który usprawni komunikację, a nad nim ogólnodostępna strefa rekreacyjna.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Jerry
  Gość
  2021-03-26 21:27:07
  "Kids play" to zabewne wydzielona strefa zabawy dla dzieci , prawda wsiowy patrioto?

 • M.
  Gość
  2021-03-27 09:44:33
  Luksusowe "od 27 metrów" XD

 • Olo
  Gość
  2021-03-27 10:26:56
  Jus sama nazwa tego przybytku kojarzy mi się z dyktą na złoto pomalowaną, taki światowy blichtr i rodzimy kurwidołek w jednym.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.