Rusza kolejny etap gdańskiej inwestycji Nadmotławie Estate

2019.11.18

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży drugi budynek Nadmotławie Estate, który przeznaczony jest pod wynajem długo- i krótkoterminowy.

Nadmotławie Estate to gdańska inwestycja firmy Robyg, która powstaje na nabrzeżu tzw. Polskiego Haka, czyli ujścia rzeki Motławy do Martwej Wisły. Nad brzegiem Motławy realizowany jest projekt składający się z dwóch budynków, w których łącznie powstanie 200 mieszkań.

Drugi etap inwestycji jest już dostępny w ofercie. Nadmotławie Estate to projekt skierowany głównie do osób poszukujących inwestycji pod wynajem długo- i krótkoterminowy.

Lokale zostały zaprojektowane w funkcjonalny sposób, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę nieruchomości pod wynajem. Ich projekt został stworzony przy współpracy z dużymi operatorami aparthotelowymi, jak i trójmiejskimi firmami specjalizującymi się w najmie. Postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania, jak elektroniczne zamki do drzwi wejściowych, kontrolę bezpieczeństwa czy możliwość zdalnego sterowania oświetleniem i ogrzewaniem. Jednocześnie każdy z lokali przeznaczony jest do wykorzystania przez minimum dwie osoby, posiada taras lub balkon, wygodny aneks kuchenny i funkcjonalną łazienkę. Nieruchomości oferowane są w stanie deweloperskim - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku.

Nadmotławie Estate to dwa budynki o podwyższonym standardzie z lokalami o zróżnicowanych metrażach od 22 do 57 metrów kwadratowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Kamil
  Gość
  2020-05-18 10:10:14
  My zdecydowaliśmy się na Nadmotławie i nie żałujemy :) Bardzo fajna okolica, sąsiedzi i w porządku budynek. Naprawdę nie mamy powodów do narzekań.

 • Marter
  Gość
  2020-07-16 11:30:48
  Ja myślę teraz o inwestycji w mieszkanie i taka opcja jak Nadmotławie Estate bardzo mi się podoba. Nie chcę się tym zajmować, to ma być dodatkowy przychód i zabezpieczenie gdzieś z tyłu. To dobra opcja.

 • Or33
  Gość
  2020-08-12 11:00:36
  Fajny pomysł na lokatę kapitału. Osobiście myślałem o zakupie zwykłego mieszkania i wynajmie, ale to jest lepsza opcja - zwłaszcza, że lokalizacja jest sztosem, będzie łatwo o najemcę. Godne zastanowienia!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.