Kameralne osiedle apartamentowe na szczycie wzgórza w gdańskiej dzielnicy Siedlce


2022.02.09
Autor: Urbanity.pl
Na szczycie zielonego wzgórza w gdańskiej dzielnicy Siedlce powstanie apartamentowa inwestycja mieszkaniowa Odea Park firmy Yareal. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż mieszkań.

Nowe osiedle firmy Yareal w Gdańsku przy ulicy Legnickiej składa się z kameralnej zabudowy dwupiętrowych budynków wielorodzinnych, w których mieszkańcy zwłaszcza górnych kondygnacji będą mieli widok na najstarszą część miasta.

W ofercie znalazło się 120 apartamentów w pięciu budynkach wielorodzinnych w układach od lokali typu studio, po większe 2-3-pokojowe, a kończąc na apartamentach 4-5-pokojowych. Metraże mieszkań kształtują się od 28 mkw. do około 160 mkw. Wiele z lokali na drugim piętrze będzie dysponowało antresolami. Do wszystkich przynależeć będą ogródki lub balkony, a część z nich również tarasy dostępne z antresoli.

Pośrodku osiedla Odea Park, w niewielkim budynku znajdzie się wspólna przestrzeń dla mieszkańców zaplanowano jako miejsce sąsiedzkich i rodzinnych spotkań. W jednej z sali mieściła się będzie przestrzeń do ćwiczeń. W ramach osiedla zaplanowano także ogrody deszczowe, przestrzeń rekreacyjną oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja, która powstanie w miejscu odległym zaledwie o 1,6 km od Głównego Miasta zaoferuje ponadto 148 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej, obszerne rowerownie oraz miejsca dla jednośladów.

Za projekt architektoniczny odpowiada trójmiejska pracownia Arch-Deco.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.