Japoński Ocean Network Express w gdańskim biurowcu Argon

2018.09.06

Swoje Centralne Centrum Serwisowe otworzył w gdańskim biurowcu Argon, japoński operator kontenerowy Ocean Network Express. W transakcji najmu pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield.

Nowe biuro firmy Ocean Network Express znajduje się w budynku Agron, który należy do kompleksu Alchemia. Japoński operator kontenerowy zajmuje prawie 1 500 mkw. powierzchni, na której pracuje 120 osób. Biuro mieści się na VI piętrze Argonu. Umowa z deweloperem obiektu, firmą Torus, podpisana została na okres 5 lat.

Otwarcie w Gdańsku swojego Centralnego Centrum Serwisowego jest częścią procesu integracji przewozów kontenerowych trzech japońskich operatorów - 'K' Line, MOL and NYK tworzących Ocean Network Express. Trójmiejskie centrum stanowi kluczowy element struktury operacyjnej i jest odpowiedzialne za operacje portowe, usługi zarządzania kontenerami oraz utrzymanie i naprawy (M&R) w Europie.

Wybór Gdańska na lokalizację naszego centrum nie był przypadkowy. Na trójmiejskim rynku jest wielu specjalistów w zakresie logistyki i spedycji, którzy są w stanie zapewnić wysoki poziom usług, jaki gwarantujemy naszym klientom. Na miejsce naszego biura wybraliśmy budynek Argon w kompleksie Alchemia ze względu na najwyższy standard biurowy
powiedział: Reiner Zimbalski, Dyrektor Centralnego Centrum Serwisowego ONE w Gdańsku

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Alchemia, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Torus

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.