Develia z nowym projektem w Gdańsku. Startuje osiedle w Ujeścisku


2022.06.28
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
W gdańskim Ujeścisku, przy ul. Przemyskiej powstanie nowe osiedle ogólnopolskiego dewelopera Develia, który wprowadził do oferty prawie 200 mieszkań inwestycji Ujeścisko Vita.

Ujeścisko Vita będzie kameralnym projektem mieszkaniowym w Gdańsku, który składał się będzie z pięciu 4-piętrowych budynków. Łącznie osiedle zaoferuje 184 mieszkania z prywatnymi ogródkami na parterze i balkonami na wyższych kondygnacjach. Ceny zaczynają się już od 10 tys. zł za metr kwadratowy.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Przemyskiej, w gdańskim Ujeścisku. W podziemnej hali garażowej i na naziemnych stanowiskach znajdą się łącznie 183 miejsca postojowe i 185 komórek lokatorskich. Na terenie osiedla zaplanowano ponadto teren rekreacyjną z dużą ilością zieleni oraz plac zabaw. Cały kompleks zostanie objęty całodobowym monitoringiem.

Oddanie do użytku osiedla Ujeścisko Vita zaplanowano na I kwartał 2024 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Art. Architekci.

Komentarze


  • mer
    Gość
    2022-06-29 10:22:42
    fajnie, że kameralne, ale z drugiej strony będzie słaba infrastruktura... ja mimo wszystko chyba wolę osiedla typu Nowa Letnica

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.