Capgemini z ofertą pracy dla 200 osób w nowym biurze w Gdańsku

2022.05.23

Capgemini zdecydowało się na wejście do Trójmiasta, gdzie rozwija swoje Centrum nowoczesnych usług dla biznesu. W Gdańsku otwarte zostało biuro firmy, w którym tylko w pierwszym roku działalności pracę znajdzie 200 osób.

Nowe centrum nowoczesnych usług dla biznesu Capgemini Polska w Gdańsku skupia się na projektach webowych realizowanych w systemie Agile i DevOps, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Poza wspomnianymi systemami w otwartym właśnie biurze prowadzone będą projekty, w których wykorzystywane będą wiodące technologie (Java, .NET, Angular, React).

W pierwszych miesiącach działalności nowego biura Capgemini na Pomorzu obsługiwani będą trzej strategiczni klienci, wśród których znajdą się projekty zarówno globalne, jak i krajowe. Pierwszym klientem w nowym centrum jest Kuehne+Nagel, jedna z wiodących światowych firm logistycznych.

Capgemini prowadzi już rekrutację osób to gdańskiego biura. W pierwszym roku działalności pracę znajdzie 200 osób, a w perspektywie najbliższych trzech lat będzie to nawet około 1000 pracowników. Poszukiwane są osoby znające wcześniej wspomniane technologie — Java, .NET, Angular, React oraz posługujące się językiem angielskim.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.