Atal wybuduje apartamentowiec przy kompleksie Arkońska Business Park

2020.09.04

Ruszyła sprzedaż i realizacja inwestycji Śląska 12, którą firma Atal wybuduje u zbiegu ulic Arkońskiej i Śląskiej w Gdańsku.

Śląska 12 będzie 6-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z częścią handlowo-usługową w parterze i podziemną halą garażową. Projekt inwestycji u zbiegu ulic Arkońskiej i Śląskiej przygotowała pracownia KD Kozikowski Design. Deweloperem jest firma Atal.

W ofercie budynku Śląska 12 znajduje się 108 apartamentów inwestycyjnych oraz 4 lokale usługowe. Metraże mieszkań kształtują się od 22,24 do 57,83 mkw. w układach jedno- i dwupokojowych. Cena za mkw. zaczyna się od 12 010,95 złotych brutto.

W podziemnej hali garażowej znajdują się 34 stanowiska postojowe dla aut oraz 8 pomieszczeń do przechowywania rowerów i 4 komórki lokatorskie. Na parterze budynku zaprojektowano reprezentacyjne lobby wraz z recepcją. Dodatkowo inwestycja oferuje dla mieszkańców salę fitness w części wspólnej obiektu.

Śląska 12 została zaprojektowana bez jakichkolwiek barier architektoniczny dla osób niepełnosprawnych, w tym m.in. niskie krawężniki oraz cichobieżne windy

Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na III kwartał 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.