Koło Prudnika powstanie kompleks handlowy Premium Park


2020.02.13
Autor: Urbanity.pl
W Lubrzy, koło Prudnika powstanie największy w okolicy kompleks handlowy Premium Park. Inwestor ogłosił właśnie przystąpienie do wyboru generalnego wykonawcy inwestycji.

Nowy park handlowy Premium Park powstanie na skrzyżowaniu dróg krajowych do Prudnika, Nysy, Kędzierzyna Koźla i wojewódzkiej drogi do Opola. Kompleks handlowy zaoferuje łącznie około 11 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której funkcjonowało będzie 20-25 lokali handlowych.

Wśród sklepów jakie pojawią się w Premium Park będą m.in. Biedronka z największym i najnowocześniejszym sklepem sieci w regionie o powierzchni 1 200 mkw., Pepco, Martes Sport, Neonet, CCC, Rossmann, Deichmann. W parku pojawić ma się również przedstawiciel branży „dom i ogród”. Inwestor prowadzi rozmowy z kolejnymi najemcami.

Na terenie kompleksu Premium Park o powierzchni 5 hektarów, pojawi się również restauracją z opcją typu drive oraz duża stacja paliw. Całość uzupełni parking samochodowy na około 500 stanowisk.

Inwestorem jest firma Fortis, która posiada prawomocną decyzję udzielającą pozwolenia na budowę. Spółka ogłosiła właśnie przystąpienie do wyboru generalnego wykonawcy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.