Jest wykonawca parku handlowego w Lubrzy pod Prudnikiem


2021.02.16
Autor: Urbanity.pl
W czwartym kwartale 2021 roku otwarty zostanie park handlowy Premium Park Prudnik w Lubrzy, którego inwestorem jest Fortis Investments. Inwestycja ma już generalnego wykonawcę.

Fortis Investments wybrała firmę Adamietz ze Strzelec Opolskich na generalnego wykonawcę parku handlowego Premium Park Prudnik w Lubrzy. Inwestycja z kilkunastoma sklepami jest już skomercjalizowana w 100 proc.

Premium Park Prudnik w Lubrzy zaoferuje 11 000 metrów kwadratowych powierzchni, na której otwartych zostanie kilkanaście sklepów, w tym takie marki jak: Biedronka, CCC, Deichmann, KiK, Martes Sport, Neonet, Pepco, Rossmann, Sinsay, Smyk, Tedi, ZOO Leoś. Kompleks uzupełniony zostanie o market spożywczy, BricoMarche oraz restaurację typu drive i stację benzynową.

Zmotoryzowani klienci parku handlowego będą mogli korzystać z parkingu samochodowego na około 500 stanowisk.

Premium Park Prudnik w Lubrzy wybudowany zostanie na skrzyżowaniu dróg krajowych do Prudnika, Nysy, Kędzierzyna Koźla i wojewódzkiej drogi do Opola. Generalnym wykonawcą inwestycji, która będzie największym tego typu obiektem w powiecie prudnickim została firma Adamietz. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na październik 2021 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AOS.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.