Wkrótce otwarcie parku handlowego w Lubrzy. Jakie sklepy w Premium Park?


2021.10.22
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec października otwarty zostanie największy obiekt handlowo-usługowy na pograniczu polsko-czeskim. Premium Park w Lubrzy

Park handlowy Premium Park w Lubrzy powstał na działce na skrzyżowaniu dróg krajowych do Prudnika, Nysy, Kędzierzyna Koźla i wojewódzkiej drogi do Opola. Jest to największy obiekt handlowo-usługowy na pograniczu polsko-czeskim i największy obiekt tego typu na ziemi prudnickiej.

Już pod koniec października pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym parku handlowym w Lubrzy. Na powierzchni 11 000 mkw. otwarte zostaną takie sklepy jak: 4F, Biedronka, CCC, Deichmann, Diverse, Kaes, KIK, Martes, Monnari, Neonet, Pepco, Sinsay, Smyk, TEDi, Rossmann czy Young Reporter. W Premium Park powstaną także: kantor, sklep zoologiczny, restauracja Olimp, a w kolejnych miesiącach otwarte zostaną: market budowlany Bricomarché oraz restauracja McDonald’s i stacja paliw Shell.

Zmotoryzowani klienci obiektu mogą liczyć na parking samochodowy na ponad 500 miejsc, a miłośnicy jednośladów na stanowiska na rowery.

Premium Park w Lubrzy to największy obiekt handlowy w portfolio Fortis Investments. Generalnym Wykonawcą była firma Adamietz Sp. z o.o. ze Strzelec Opolskich. Inwestycja pod tym szyldem powstały już w Głogówku, Chojnowie, Łowiczu i Strzelcach Opolskich.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.