Karmar wybuduje Nowe Centrum Produkcyjno-Logistyczne

2015.07.08

W Duchnicach, na terenie ożarowskiej podstrefy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan, firma Karmar wybuduje Nowe Centrum Produkcyjno-Logistyczne dla konsorcjum Polpharma. Wartość projektu wynosi około 70 mln zł.

Inwestycja składać się będzie z czterech budynków, w tym zakład produkujący leki oraz wyroby farmaceutyczne, które powstaną na działce o powierzchni 5,3 ha. Wielofunkcyjny kompleks został szczegółowo rozplanowany - w budynku A znajdzie się magazyn wysokiego składowania. Budynek B to część logistyczno-magazynowa, budynek C to część produkcyjna, a w ostatnim obiekcie znajdą się biura oraz laboratoria.

Powierzchnia całkowita wszystkich budynków wyniesie 30 445 mkw. Całość zostanie oddana do użytku w lutym 2017 roku.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Karmar, która oprócz zrealizowania prac konstrukcyjnych, zagospodaruje również teren wokół budynków. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia M+W Process Industries. Inwestorami kompleksu są ZFP Inwestycje Sp. z o.o. i CUN Sp. z o.o.

Do Nowego Centrum Produkcyjno-Logistycznego zostanie przeniesiony specjalistyczny sprzęt produkcyjny z obecnego zakładu, który mieści się przy ulicy Karolkowej w Warszawie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.