Ruszyła budowa parku handlowego Prochownia Łomianki

2019.04.12

Firma Ghelamco poinformowała o rozpoczęciu prac budowlanych nowej inwestycji zlokalizowanej za północną granicą Warszawy, w Łomiankach. Projekt zostanie oddany do użytku w grudniu br.

Prochownia Łomianki to niewielki park handlowy o powierzchni wynoszącej około 5 300 mkw. Inwestycja powstaje tuż za północną granicą Warszawy, w Łomiankach, na działce przy ulicy Warszawskiej, gdzie znajdował się młyn prochowy. W ostatnich latach funkcjonowały tu zakłady przemysłu drzewnego.

Wiadomo już, że w Prochowni otwarty zostanie sklep niemieckiego operatora spożywczego, który zajmie lokal o powierzchni około 2 200 mkw. Dodatkowo w parku funkcjonowała będzie drogeria, sklep zoologiczny, sklep z artykułami dla dzieci, średniej wielkości sklep z modą oraz salon z produktami elektroniki użytkowej. Całość uzupełniona zostanie o restaurację i kawiarnię. Komercjalizacją obiektu zajmie się firma JLL.

Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 150 miejsc postojowych. Plan parku handlowego Prochownia Łomianki umożliwia dostęp do sklepów bezpośrednio z zewnątrz.

Otwarcie inwestycji firmy Ghelamco zaplanowano na grudzień tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Prochownia Łomianki, Ghelamco Poland, JLL Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.