Znamy wykonawcę Osiedla Morelowa w Warszawie

2017.10.30

Bouygues Immobilier Polska, jako deweloper Osiedla Morelowa, wybrał firmę Karmar na generalnego wykonawcę tej inwestycji. W drugiej połowie października rozpoczęły się prace przygotowawcze poprzedzające budowę kompleksu.

Dwuetapowa inwestycja Osiedle Morelowa na Białołęce, należąca do firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier Polska. W pierwszym etapie powstanie łącznie 68 mieszkań, z czego połowa została już sprzedana. W drugim etapie osiedla zaplanowano kolejne 169 mieszkań.

Przyszli lokatorzy mogą nabyć mieszkanie 1-pokojowe w cenie od 181 tys. zł, 2-pokojowe - od 227 tys. zł oraz 3-pokojowe w cenie od 306 tys. zł.

Generalnym wykonawcą Osiedla Morelowa została firma Karmar.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Dom
  Gość
  2018-05-09 18:10:15
  Bylem na tej inwestycji i mam pewne przemyslenia:
  1. Co do wykonawcy to moge powierdziec ze srednio szybko im idzie. Co jakis czas podgladalem jak idzie budowa i wydawala mi sie wolna budowa, pewnie przez to ze ekipa jest mala a potrzeba wybudowac 2 budynki.
  2. Co do samej inwestycji to umiejscowienie nie jest zbyt ciekawe. Od strony modlinskiej bede dosyc fajne mieszkania, jednak w czasie szczytu niesrety czuc spaliny. Z tego co widze to inni deweloperzy instaluja swoje loga na dachu budynkow, a tutaj jakby jest wolne miejsce aby zainstalowac je wlasnie od strony modlinskiej. Sa tam dwa budynki, z czego pierwszy ( patrzac wylacznie na postep inwestycji) jest w bardzo nieciekawym miejscu. Bardzo blisko niego znajduje sie stacja bp a na drugim ramieniu budynku ma byc postawiony fastfood. Po przejsciu sie kolo wspomnianych bp i fastfooda obstawiam, ze ogrodki ktore sa tam beda nawiedzane niemilymi zapachami - jesli ktos kupuje warto samemu sie przekonac i moze lekko zanegowac cene ktora deweloper oferuje za tamte mieszkania. Spogladanie wylacznie na makiete moze popsuc finalne wrazenie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.