Zawieszono wiechę na pierwszym biurowcu kompleksu Adgar Plaza


2008.03.13
Autor: hochtief.pl
29 lutego 2008 r. - pięć miesięcy od wmurowania kamienia węgielnego - zawieszono wiechę na pierwszym biurowcu kompleksu Adgar Plaza w Warszawie. Generalnym wykonawcą prac budowlanych, realizowanych na zlecenie Adgar Postępu Sp. z o.o., jest HOCHTIEF Polska Oddział Budokor.

Pierwszy biurowiec w kompleksie Adgar Plaza przy ul. Postępu na warszawskim Mokotowie osiągnął swą planowaną wysokość. Wiechę powieszono na dziesięciopiętrowym budynku z trzypoziomowym garażem. Realizacja tej części kompleksu biurowego zakończy się w sierpniu 2008 roku.

Docelowo kompleks biurowy Adgar Plaza przy ul. Postępu 15 będzie się składał z dwóch budynków biurowych. Obok 27 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A i 630 miejsc parkingowych Adgar Plaza zaoferuje najemcom m.in. rozbudowane centrum konferencyjne na 350 osób i kompleks sportowo-rekreacyjny.

Centralny punkt kompleksu tworzy wewnętrzny dziedziniec z restauracją i kafeterią, centrum sportowo-rekreacyjne z basenem, zapleczem odnowy biologicznej, kortami do gry w squash’a oraz salami do fitness .

Element wyróżniający obiekt stanowi Centrum Konferencyjne, które umożliwi organizację zarówno mniejszych spotkań jak również konferencji na 350 osób.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.