Wykonawca prowadzi już prace budowlane przy Towarowej w centrum Warszawy


2023.02.13
Autor: Bartosz Motorek
Trwa budowa wysokiej klasy inwestycji premium w centrum Warszawy. Asbud Group realizuje w sąsiedztwie swojego projektu Towarowa Towers, kolejną prestiżową inwestycję mieszkaniową. Generalnym wykonawcą została firma Hochtief Polska.

Towarowa Square to nowa, prestiżowa inwestycja Asbud Group, powstająca przy ulicy Prostej, nieopodal Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Prace budowlane w centrum stolicy już się rozpoczęły, a ich wykonawcą jest firma Hochtief Polska.

Wysokiej klasy inwestycja premium to kontynuacja pierwszej części kompleksu - Towarowa Towers, które wkrótce osiągną swoją docelową wysokość, o czym informowaliśmy w zeszłym tygodniu.


Towarowa Square tworzyć będą trzy apartamentowce o wysokości od 7 do 12 kondygnacji, w których znajdzie się od 73 do 149 lokali - łącznie 331 mieszkań.. Budynki kompleksu wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów – połączenia paneli włókno-cementowych, szkła oraz drewna. Fasady apartamentowców urozmaicą dekoracyjne elementy wokół okien. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji otwarty bulwar pomiędzy wieżami Towarowa Towers a budynkami Towarowa Square, a także także wózkownie i rowerownię. W parterach obiektu znajdzie się przestrzeń pod handel i usługi.

W ofercie inwestycji znajdują się mieszkania o metrażach od 25 do 114 mkw., w rozkładach 1, 2, 3, 4, 5-pokojowych. Większość lokali dysponowała będzie balkonami lub przestronnymi tarasami, których powierzchnia może wynieść nawet do 100 mkw. Towarowa Square ma zostać oddana do użytku w 2025 roku.

Komentarze


 • MarcinMC
  Użytkownik
  2023-02-15 00:04:12
  "Prestiżowa inwestycja" - to nie prestiżowa inwestycja tylko blokowisko bez widoków, osłonięte biurowcami i wyższymi budynkami. ASBUD ma wielkie problemy, wstrzymaną budowę i kiepski marketing, a ich projekt jest ubogim krewnym 19 dzielnicy która jest pięknym osiedlem.

 • Kacper
  Gość
  2023-02-15 01:05:48
  To nie jest miejsce na zwykłe bloczki mieszkalne... W tym miejscu jest na tyle wysoka i gęsta zabudowa, że powinny powstawać tam wieżowce. Będą budować ciągle w centrum kilkukondygnacyjne budynki mieszkalne i później będzie płacz mieszkańców, że im światło zasłoni wieżowiec, który budują. To jest centrum stolicy, tam nie powinno być miejsca na takie bloczki...

 • Tadek
  Gość
  2023-02-15 15:13:09
  Ale co ma piernik do wiatraka. Przecież w centrum nowoczesnego miasta nie kupuje mieszkania matka z 7 dzieci. Co to za bzdury sią? W Paryżu nie ma budynków i osiedli w centrum? Berlin? Przecież piszecie głupoty kompletne. Płacz i lament - ktoś kto to kupi potraktuje to pod wynajem albo jako inwestycje.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.