Zakończył się lifting inwestycji Jerozolimskie Business Park

2018.03.02

W lutym br., zakończyły się prace modernizacyjne w biurowcu D, należącym do kompleksu Jerozolimskie Business Park. Zarządcą warszawskiego budynku jest firma Apollo-Rida Poland.

Dobiegły końca prace modernizacyjne strefy recepcyjnej w biurowcu D, który jest częścią warszawskiego kompleksu Jerozolimskie Business Park. Budynek może pochwalić się również nowymi udogodnieniami: salami konferencyjnymi, biurami do wynajmu krótkoterminowego oraz zmodernizowaną restauracją.

Inwestycja trwająca ostatni rok, miała na celu podnieść walory reprezentacyjne całego obiektu, ale i podwyższyć komfort jego użytkowania. Kompleks zyskał już nowy teren zielony i dodatkową infrastrukturę dla rowerzystów, tj. szafki, prysznice i nowe miejsca parkingowe, a budynki A, B i C całkowicie nowe lobby ze ścianami z mchu. Pracownicy Jerozolimskie Business Park mają również do dyspozycji miejsce do spotkań z ogólnodostępnym wi-fi przy głównej recepcji w budynku D.

Modernizacji poddano również wszystkie windy. Przebudowana całkowicie restauracja oferuje możliwość zjedzenia szybkiego lunchu, ale i zrelaksowanie się przy kawie na wygodnej kanapie. Świadczy również usługi cateringowe dla osób wynajmujących sale konferencyjne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.