Yareal uruchamia sprzedaż kolejnych mieszkań w flagowej inwestycji na Kamionku


2022.01.11
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w dwóch kameralnych budynkach, które powstaną w ramach kolejnego etapu inwestycji SOHO by Yareal na warszawskim Kamionku.

W drugim etapie inwestycji SOHO by Yareal powstaną dwa kameralne budynki, w których zaplanowano 55 apartamentów. Ta część kompleksu na warszawskim Kamionku będzie gotowa pod koniec 2023 roku.

Yareal ruszył ze sprzedażą kilkudziesięciu przestronnych apartamentów wyeksponowanych na blisko 300-metrowy park linearny, stanowiący zieloną oś wielofunkcyjnego kompleksu. Niektóre apartamenty na najwyższych piętrach będą miały wysokość sięgającą nawet 3,5 m.

Apartamentowiec o nazwie Neon będzie oferował 34 mieszkania na pięciu kondygnacjach, z kolei budynek Rubin - 24 lokale. Apartamenty w obu obiektach będą posiadały duże loggie, balkony lub tarasy. Budynki zostaną pokryte ceglanymi płytkami nawiązującymi do postindustrialnej historii SOHO. W parterze zaplanowano lokale użytkowe.

SOHO by Yareal to flagowa inwestycja mieszkaniowo-usługowa Yareal na warszawskiej Pradze Południe. Kompleks powstaje na ponad 5 hektarach i docelowo składał się będzie z dziesięciu nowoczesnych budynków na około 900 mieszkań.

Wielofunkcyjny kompleks będą tworzyły również starannie odnowione postindustrialne zabytki z usługami i handlem, które uzupełni nowa zabudowa mieszcząca m.in. oddzielną halę gastronomiczną, z restauracjami, kawiarniami i barami od strony ul. Mińskiej.

Cała inwestycja ma być gotowa za około 5 lat.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.