InCity już prawie gotowy

2013.08.30

W październiku bieżącego roku spółka deweloperska Okam 2007 Sp. z o.o. ukończy pierwszy etap swojej inwestycji znajdującej się na Woli w Warszawie. Grupa Okam Capital podaje, iż do tego momentu wszelkie prace mające na celu wykończenie InCity będą zrealizowane. Ponadto deweloper podkreśla, że 90% lokali ma już swoich nowych nabywców.

Inwestycja InCity zawiera w sobie 483 mieszkania mieszczące się przy ul.Siedmiogrodzkiej 1 (róg ul.Karolkowej i Giełdowej) na warszawskiej Woli. Całość składać się będzie z czterech budynków o ośmiu kondygnacjach, z czego jedna z nich będzie miała 17-kondygnacyjną dominantę, której wysokość sięgnie 55 metrów. Inwestycja w takiej formie powstać ma do końca 2017 roku. Deweloper zadbał również o to, by do mieszkań przylegało 17 lokali usługowych. Dodatkowo InCity będzie posiadało parking samochodowy o dwóch poziomach, który będzie mógł pomieścić 471 aut.

Obecnie na terenie InCity trwają ostatnie prace wykończeniowe. Do ukończenia pierwszego etapu pozostało zamontowanie tafli ze szkła na balkonach, prace w zewnętrznej części inwestycji jak ułożenie chodników czy drogi wewnętrznej. Równocześnie deweloper zajmuje się pracami na placu zabaw oraz przy zagospodarowaniu zieleni na terenie InCity. Momentem, który ma zakonczyć pierwszy etap inwestycji ma być przyłącze elektryczne, już zaplanowane na październik.

Kolejny, drugi etap InCity na warszawskiej Woli jest obecnie wykonany w 23% a jej oddanie zaplanowano na jesień 2014 roku. Jak podaje przedstawiciel Grupy Okam Capital w tym etapie sprzedano już ponad 45% lokali.

Projekt inwestycji został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Grupa 5. Firma Unibep jest generalnym wykonawcą InCity.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.