III rozdział InCity rozpoczęty

2014.03.19

Spółka deweloperska Okam InCity Sp. z o.o. S.K.A. (Grupa Okam Capital) rozpoczęła budowę, trzeciej fazy kompleksu mieszkalnego w rewitalizowanej części warszawskiej Woli.

Umowa została podpisana W XII 2013r., a pracę związane z budową fundamentów rozpoczęły się w lutym 2014 roku. Trzecia faza InCity będzie nowoczesnym 16-kondygnacyjnym budynkiem, do którego mieszkańcy będą mogli się wprowadzić w drugim kwartale 2016 roku. W III etapie powstanie ponad 160 mieszkań.

Wraz z końcem grudnia oddaliśmy do użytku pierwszy etap inwestycji rozpoczętej w marcu 2012 r. - 95 proc. mieszkań znalazło już swoich nabywców. Zbliżamy się do ukończenia II fazy projektu, w której sprzedaliśmy już 75 proc. apartamentów


- mówi Michał Skwarek, Manager marketingu i sprzedaży Okam Capital.

Na ostatnich 9 piętrach wież dostępne będą najbardziej popularne mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 36 mkw. do 46. mkw, ale także i większe - 3 i 4-pokojowe.

InCity to kompleks składający się z 483 mieszkań, obejmujący zespół czterech budynków. Całość inwestycji ma powstać do końca 2017 roku. Oprócz mieszkań developer oferuje również 17 lokali usługowych na parterze oraz dwupoziomowy parking samochodowy. Inwestycja została zaprojektowana przez warszawską pracownię architektoniczna Grupa 5.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.