Warsaw Trade Tower odnawia certyfikat środowiskowy

2018.02.09

Budynek Warsaw Trade Tower otrzymał przedłużenie certyfikatu środowiskowego przeprowadzanego metodą BREEAM In-Use. Warszawski wieżowiec utrzymał ocenę na poziomie Very Good w kategorii Asset Performance.

Warsaw Trade Tower to pierwszy z wieżowców wybudowanych na warszawskiej Woli. Dwa lata temu biurowiec otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good z oceną 63,1 proc. w kategorii Asset Performance. Jego utrzymanie wymaga corocznego odnowienia oraz pełnego audytu co 3 lata.

Certyfikacją wieżowca zajęła się niezależna firma doradcza - Sentient, na zlecenie właściciela budynku - Akron Investment Central Eastern Europe II i jego asset managera - firmy Heitman.

Warsaw Trade Tower to budynek wysokościowy, który powstał pod koniec lat 90. według projektu pracowni Wyszyński, Majewski, Hermanowicz oraz RTKL. Biurowiec oferuje ponad 42 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu w standardzie technicznym klasy A. Obecnie wieżowiec jest skomercjalizowany w 92 proc.

WTT posiada parking samochodowy na 473 miejsca postojowe zlokalizowane zarówno na w podziemnej hali jak i na miejscach zewnętrznych. W latach 2015-16 obiekt przeszedł modernizację, w wyniku której zyskał szereg udogodnień zgodnych z koncepcją employee-wellbeing.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • emmmy
    Gość
    2018-10-29 23:49:03
    Super wieżowiec i b. dobre miejsce na biuro

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.