Ursus w Warszawie z kolejnym etapem mieszkań od Victorii Dom

2021.06.01

Victoria Dom uruchomiła sprzedaż mieszkań w kolejnym już etapie osiedla w warszawskim Ursusie.

W sprzedaży dewelopera Victoria Dom pojawiły się mieszkania z kolejnego etapu inwestycji Ursus Factory. W nowej fazie projektu w dzielnicy Ursus powstanie ponad 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Ursus Factory 7 to 9-kondygnacyjny, w którym zaplanowano 253 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 26 do 78 metrów kwadratowych i rozkładach 1-,2-,3- lub 4-pokojowych. Wszystkie mieszkania w tej inwestycji mają balkony, a 23 lokale – ogródki lokatorskie. W parterze zaplanowano lokale usługowe. Ponadto inwestycja oferuje stojaki rowerowe, naziemny parking i podziemny garaż.

Warszawska inwestycja firmy Victoria Dom powstaje na działce przy ulicy Edwarda Habicha.

Ursus rozwija się w szybkim tempie. Victoria Dom od prawie 5 lat prowadzi inwestycje w tej części Warszawy. Do tej pory sprzedaliśmy tutaj ok. 1300 mieszka, przede wszystkim osobom młodym, na ogół podejmującym pierwszą pracę i osiedlającym się w swoim pierwszym, samodzielnym mieszkaniu. Niesłabnące zainteresowanie lokalami w kolejnych etapach osiedla Ursus Factory to najlepsze potwierdzenie atrakacyjności tej lokalizacji – podkreśla Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.