Unidevelopment uruchamia sprzedaż mieszkań na warszawskim osiedlu

2016.08.25

W sprzedaży znajdują się już mieszkania, które powstaną w ramach drugiego etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu. Inwestorem projektu jest spółka Unidevelopment S.A.

Osiedle 360° powstaje przy ulicy Kapelanów AK na Gocławiu, a w grudniu ubiegłego roku zakończyła się budowa pierwszej części inwestycji. W drugim etapie osiedla powstaną dwa budynki, w których w sprzedaży znajdują się mieszkania od 1- do 5-pokoi w metrażach od 34 do 111 metrów kwadratowych. Parter obiektów zostanie zagospodarowany pod lokale usługowe, a pod obiektami mieściła się będzie hala garażowa na 137 miejsc.

Oprócz balkonów lub loggi, część lokali na ostatniej kondygnacji będzie miała tarasy na dachu, a mieszkania znajdujące się na parterze dysponowały będą ogródkami. Deweloper zaplanował również zielone skwery oraz plac zabaw dla najmłodszych. Całość będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny mieszkań wynoszą od 7 150 zł/mkw do 9 900 zł/mkw.

Za projekt Osiedla 360° odpowiada pracownia Mąka Sojka Architekci. Generalnym wykonawcą drugiego etapu inwestycji została firma Unibep.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle 360 Stopni, mąka.sojka.architekci, Unibep, Unidevelopment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.