Szwajcarzy w Wilanów Office Park

2012.09.03

Spółka Polnord SA, która realizuje kompleks biurowy Wilanów Office Park podpisała pierwszą umowę najmu na budynek B3. W listopadzie br. wprowadzi się do niego szwajcarski oddział międzynarodowego koncernu medycznego, CSL Behring AG, który otwiera swoje przedstawicielstwo w Polsce. Firma wynajmie 286 m kw. Ze strony Polnord SA umowę sfinalizował Avestus Real Estate, a CSL Behring reprezentowało Vertigo Property Group.

CSL Behring jest światowym liderem w sektorze produkcji leków osoczopochodnych i ratujących życie produktów bioterapeutycznych wykorzystywanych w leczeniu ciężkich i rzadkich schorzeń, jak m.in. hemofilia, choroba von Willebranda, zaburzenia układu immunologicznego, choroba hemolityczna noworodków spowodowana konfliktem serologicznym czy sepsa.

Budynek B3 jest trzecim biurowcem, który powstał w kompleksie Wilanów Office Park, obok Budynku Pol-Aqua i Asseco. Został zaprojektowany jako siedziba dla kilku najemców. Zostanie oddany do użytku w pierwszej połowie września br.

- Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma innymi firmami. Wynajęciem znacznej części powierzchni biurowej w budynku B3 zainteresowane są firmy z sektorów: FMCG, komunikacji marketingowej, farmaceutycznego i finansowego. - dodaje Świerczyński.

W biurowcu B3, obok miejsca pracy dla ponad 1000 osób, przewidziano zaplecze usługowe o powierzchni 500 m2, dostępne dla pracowników i gości
z zewnątrz. Znajdzie się tu sklep, cafeteria dla pracowników oraz kawiarnia, która będzie też dogodnym miejscem na spotkania biznesowe z klientami. Patio kawiarni sąsiaduje ze stawem.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.