Szucha Premium Offices skomercjalizuje CBRE

2018.03.22

Firma CBRE zajmie się komercjalizacją biurowca Szucha Premium Offices w Warszawie, który należy do Green Property Group. Budynek zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz siedziby Trybunału Konstytucyjnego.

Szucha Premium Offices w Warszawie to prestiżowy budynek biurowy u zbiegu alei Szucha i ulicy Litewskiej, oferujący ponad 6 500 metrów kwadratowych wysokiej klasy powierzchni biurowej. Częścią biurowca jest XIX-wieczny, neorenesansowy Pałacyk Szucha, zwany dawniej Pałacykiem Generałowej Marii Agapijew, który znajdował się w tym miejscu od 1895 roku. Budynek przeszedł renowację i stał się unikalnym elementem nowoczesnej inwestycji.

Siedmiopiętrowy biurowiec oprócz powierzchni biurowych, oferuje również sale konferencyjne, lokale usługowe oraz restauracje. Szucha Premium Offcies to także trzypoziomowy podziemny parking samochodowy.

Biurowiec posiada dodatkowo trzy kaskadowe tarasy o łącznej powierzchni 1 200 mkw., oraz ogród okalający willę o powierzchni 1 300 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.