I etap biurowca Szucha Premium Offices gotowy

2016.03.03

Firma Erbud, jako generalny wykonawca zakończył realizację pierwszego etapu warszawskiej inwestycji Szucha Premium Offices. Z tej okazji na terenie inwestycji odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Całość będzie gotowa jesienią bieżącego roku.

Dwa tygodnie przed terminem zakończyły się prace budowlane związane z pierwszym etapem inwestycji Szucha Premium Offices. Firma Erbud zakończyła stan surowy obiektu, co oznacza, że budowa osiągnęła najwyższy element konstrukcyjny budynku.

Według zapewnień generalnego wykonawcy, prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem. Erbud ruszył już z wykonywaniem instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz elewacji aluminiowo-szklanych. Wewnątrz obiektu trwa także wznoszenie ścian działowych.

Szucha Premium Offices to 7-kondygnacyjny budynek biurowy z częścią usługową i rekreacyjną. W budynku znajdą się również nowoczesne sale konferencyjne, a pod obiektem zaplanowano 3-kondygnacyjną halę garażową. Kubatura biurowca to 36900 m3, a powierzchnia użytkowa to 7500 mkw.

Całość fasady zostanie pokryta nadwieszeniami, czyli pionowymi elementami: z białego betonu od strony ulicy Litewskiej i alei Szucha oraz ze szkła od strony ogrodu, który położony na poziomie ulicy otaczać będzie neorenesansowy pałacyk. Oprócz ogólnodostępnego ogrodu na parterze, w Szucha Premium Offices znajdą się dwa kilkusetmetrowe tarasy.

Inwestorem biurowca jest firma GPG Green Property Group, a za projekt architektoniczny odpowiada architekt Bolesław Stelmach. Koszt inwestycji to 41,3 mln zł. Oddanie do użytku planowane jest na jesień tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Szucha Premium Offices, Erbud, Stelmach i Partnerzy Biuro Architektoniczne, Green Property Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.