Stan surowy osiedla Ligia w Warszawie

2019.04.12

Zakończyła się realizacja stanu surowego warszawskiej inwestycji firmy Profbud - Osiedle Ligia. Na budowie odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy.

Przy ulicy Tomcia Palucha na warszawskim Ursusie trwa budowa 5-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego pod nazwą Ligia. Głównym realizatorem jest Profbud, natomiast inwestorem RSM Ursus. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Malbud-1.

Na budowie osiedla zakończyły się już prace konstrukcyjne, a inwestycja osiągnęła stan surowy. Zakończenie tego etapu prac oznacza, że wykonawca może przystąpić do wykonywania robót wewnątrz budynku. Obecnie kontynuowane są prace murarskie, wykonywana jest instalacja sanitarna, wentylacyjna, a także elektryczna w mieszkaniach i na częściach wspólnych. W maju rozpocząć ma się montaż stolarki okiennej, następnie prace tynkarskie, elewacyjne.

Ligia to budynek w kształcie litery "L", w którym dostępnych jest 76 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 do 88 mkw. w układach od jedno- do czterpokojowych. Wszystkie będą posiadały balkony, tarasy lub loggie, z kolei te na partnerze ogródki lokatorskie. Samochód będzie można zaparkować w podziemnej hali garażowej, natomiast rower zostawić na jednym z 76 miejsc postojowych.

Profbud sprzedał już 82 proc. mieszkań w inwestycji.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Ligia, Profbud, Mal-Bud-1

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.