Przy Tomcia Palucha powstaje Osiedle Ligia

2018.08.07

Deweloper Profbud rozpoczął budowę swojej nowej inwestycji mieszkaniowej, która powstanie na działce przy ulicy Tomcia Palucha w warszawskim Ursusie – Skoroszach.

Z początkiem sierpnia ruszyła realizacja 5-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w kształcie litery "L", w którym znajdzie się łącznie 76 mieszkań oraz lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze obiektu.

W ofercie Osiedla Ligia znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 29 do 88 metrów kwadratowych, w rozkładach od jedno-, a kończąc na czteropokojowych lokalach. Wszystkie będą posiadały balkony, tarasy, loggie, z kolei te na partnerze ogródki z ażurowym ogrodzeniem. Wysokość mieszkań zaczyna się od 2,70, a kończy na 2,75 m. Na zewnątrz budynku mieszkańcy będą mogli korzystać z placu zabaw oraz małej architektury z ławkami.

Na najniższych kondygnacjach zaplanowano lokale usługowe o powierzchni od 44 do 47 mkw. Pod osiedlem znajdzie się garaż samochodowy. Cykliści będą mieli do dyspozycji 32 podwójne stojaki w garażu oraz 6 podwójnych stojaków na zewnątrz, w sumie dla 76 rowerów.

Oddanie do użytku Osiedla Ligia zaplanowano na drugi kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.