Smyk z siedzibą w biurowcu D48 w Warszawie


2017.05.24
Autor: Urbanity.pl
Nowa siedziba firmy Smyk od 2018 roku mieściła się będzie w warszawskim budynku biurowym D48, który zrealizowany jest przez spółkę Penta Investments. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem obiektu jest Savills.

Biurowiec D48 mieści się na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Postępu. W marcu 2018 roku do budynku wprowadzi się największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Firma Smyk wynajęła 6 000 metrów kwadratowych powierzchni na dwóch kondygnacjach biurowca.

W transakcji firma SMYK była reprezentowana przez firmę doradczą CBRE.

Biurowiec D48 oferuje biura w standardzie klasy A na warszawskim Mokotowie. Łączna powierzchnia najmu obiektu to ponad 26 000 mkw. na jedenastu kondygnacjach od strony ulicy Domaniewskiej i 8 kondygnacjach od strony ulicy Postępu. Biurowiec zostanie oddany do użytku w październiku tego roku. Łączna wartość inwestycji wyniesie około 45 mln euro.

Na terenie inwestycji znajdą się dwa parkingi - dwukondygnacyjny parking podziemny dla najemców, jak również parking naziemny dla gości, zapewniające łącznie 480 miejsc parkingowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.