Siedziba Cushman & Wakefield w The Warsaw HUB

2020.01.27

Agencja doradcza Cushman & Wakefield podpisała umowę z firmą Ghelamco na wynajęcie biur w powstającym kompleksie The Warsaw Hub przy rondzie Daszyńskiego na Woli.

Nowy najemca The Warsaw HUB to wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych, która w Polsce obecna jest od 1991 roku.

Agencja zdecydowała się skonsolidować swoje warszawskie biura i otworzyć siedzibę w kompleksie The Warsaw HUB, gdzie w wieży B zajmie prawie 2 500 mkw. powierzchni biurowej na 18 i 19 kondygnacji. Umowa najmu została podpisana na okres 7 lat.

The Warsaw HUB to nowoczesny kompleks wieżowców, który zlokalizowany jest przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Inwestycja składa się z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, które połączy wspólne pięciokondygnacyjne podium. Projekt architektoniczny kompleksu powstał w pracowni AMC Andrzeja Chołdzyńskiego.

Inwestycja oferuje 113 000 mkw. nowoczesnej powierzchni klasy A, w tym przestrzeń biurową, coworkingową, centrum konferencyjne, hotele, lokale handlowo-usługowe, klub fitness oraz centrum współpracy startupów i korporacji. Wśród firm, które zdecydowały się wynająć biura w kompleksie są m.in. Getin Noble Bank, Standard Chartered, The Heart Warsaw, GATX, Atradius, Elanco i WeWork.

Wieża A The Warsaw HUB zostanie zagospodarowana pod hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express. W części handlowo-usługowe znajdą się m.in. supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB jest firma JLL.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o The Warsaw Hub, Ghelamco Poland, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.