Popularna sieć klubów fitness otwiera się w kompleksie wieżowców przy Rondzie Daszyńskiego

2021.12.27

Poznaliśmy datę otwarcia popularnej sieci klubu fitness Zdrofit w kompleksie The Warsaw HUB przy Rondzie Daszyńskiego.

Od 3 stycznia 2022 roku będzie można korzystać z oferty klubu fitness Zdrofit, który na powierzchni ponad 1 300 metrów kwadratowych zostanie otwarty na pierwszym piętrze biurowca C kompleksu The Warsaw HUB.

Dzięki nowym otwarciom Zdrofit będzie posiadać łącznie 75 obiektów w województwach mazowieckim, pomorskim, zachodniopomorskim i świętokrzyskim. W warszawskim kompleksie na Woli przygotowano dużą powierzchnię sal fitness o powierzchni 171 mkw., a także bogato wyposażoną siłownię ze sprzętem zarówno do ćwiczeń cardio, jak i kształtowania sylwetki.

Po ćwiczeniach użytkownicy mogą skorzystać z saun suchych znajdujących się w szatniach oraz zajrzeć do fitbaru ze zdrowymi przekąskami.

The Warsaw HUB w centrum Warszawy to kompleks wieżowców, który został oddany do użytku w 2020 roku. Inwestycja składa się z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych połączonych wspólnym, pięciokondygnacyjnym podium. Na powierzchni 113 000 mkw. dostępna jest wysokiej klasy przestrzeń biurowa i coworkingowa, centrum konferencyjne, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, a także pasaż o charakterze handlowo-usługowym.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.