Otwarcie dwóch hoteli przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie

2020.11.30

W kompleksie The Warsaw HUB przy Rondzie Daszyńskiego na Woli otwarte zostaną dwa nowe hotele - Crowne Plaza® Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB. Ile zapłacimy za nocleg?

IHG® Hotels & Resorts, która jest jedną z wiodących marek hotelarskich na świecie, ogłasza otwarcie hoteli Crowne Plaza® Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB w kompleksie wielofunkcyjnym The Warsaw HUB wybudowanego przez Ghelamco w Warszawie.

Nowoczesny kompleks biznesowy przy Rondzie Daszyńskiego na Woli oferuje unikalne połączenie powierzchni biurowej i handlowej oraz centrum konferencyjnego.

Częścią inwestycji będzie m.in. Crowne Plaza® Warsaw - The HUB, która będzie pierwszym obiektem tej marki w Polsce. W hotelu znajduje się 212 eleganckich pokoi i apartamentów, kameralne sale konferencyjne, sala balowa, nowoczesne centrum konferencyjne na 700 osób, a także dwie restauracje (Nova Wola) i bar. Hotel oferuje również Studio Lounge, gdzie na gości hotelowych czeka przestrzeń do pracy i relaksu.

W Crowne Plaza® Warsaw - The HUB znajduje się także skybar The Roof, który zlokalizowany jest na 21. piętrze obiektu.

W tym samym budynku, mieści się także Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB, który oferuje 218 w pełni wyposażonych pokoi.

Ceny za standardowy pokój w Crowne Plaza Warsaw - The HUB zaczynają się od: 280 zł za noc.
Ceny za standardowy pokój w Holiday Inn Express Warsaw – The HUB zaczynają się od: 200 zł za noc.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.