Ruszyła sprzedaż mikro-mieszkań przy Wolskiej w Warszawie


2015.08.19
Autor: Urbanity.pl
Deweloper Dantez wprowadził do sprzedaży pierwsze mikro-mieszkania, które powstaną w ramach warszawskiej inwestycji Wolska2. Najmniejsze lokale będą miały metraż zaczynający się od zaledwie 14 metrów kwadratowych.

Pierwszy etap inwestycji mieszkalnej przy ulicy Wolskiej 2 zakłada powstanie 80 mieszkań, których powierzchnia została rozplanowana od 14 do 31 metrów kwadratowych wykończonych "pod klucz". W budynku znajdzie się również całodobowa recepcja, a pod obiektem mieścić się będzie 2-kondygnacyjny parking samochodowy.

Wolska2 to budynek mieszkalnych wielorodzinny o zróżnicowanej wysokości od siedmiu do dziewięciu kondygnacji naziemnych. Parter został zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe.

Deweloperem projektu jest firma Dantex.

Na rynkach światowych, głównie w amerykańskich metropoliach, na przykład w Nowym Jorku, a w Europie ? w Londynie, to właśnie sami mieszkańcy wywołali modę na mikro-apartamenty. Dzięki lawinowo rosnącej popularności stały się tam one odrębną kategorią nieruchomości. Warszawscy klienci wielokrotnie sygnalizowali nam potrzebę realizacji takiej innowacyjnej inwestycji w stolicy. Cieszę się, że możemy spełnić ich życzenia, rozpoczynając sprzedaż inwestycji Wolska2.


- mówi Marek Roefler, Prezes Zarządu Dantex.

Komentarze


 • akim
  Gość
  2016-01-20 19:21:24
  Na Woli powstaje kolejny aparthotel, na osiedlu Bliska Wola, apartamenty są w bardzo atrakcyjnej cenie a sama inwestycja ma godne uwagi rozwiązania dla kupujących pod wynajem.

 • alan
  Gość
  2016-04-24 22:49:44
  @akim - tak tak - jaaasne. jedz tam i zobacz - ja bylem i popytalem ludzi. sprawa smierdzi. deweloper olewa wszystkich, oszukuje i nie wywiazuje sie z umow. jeden z tych ktorych lepiej unikac - styl jwc.

 • Tns
  Gość
  2016-07-04 17:26:42
  Tylko Tobie nie płaca za wynajem czy większość osób, jeśli możesz to napisz

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.