Rozrasta się projekt Royal Residence w Miasteczku Wilanów. Kolejne mieszkania w sprzedaży


2023.03.13
Autor: Monika Kiereś
W ofercie firmy deweloperskiej Robyg znalazły się mieszkania z kolejnego etapu osiedla w Miasteczku Wilanów. W ramach prowadzonej tam inwestycji powstanie docelowo prawie 1200 lokali mieszkalnych wraz z strefami usługowymi i pasażem handlowym.

Royal Residence to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa Grupy Robyg na terenie Miasteczka Wilanów w Warszawie. Docelowo projekt zakłada budowę budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się blisko 1200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach z towarzyszącymi strefami usługowymi i pasażem handlowym.

Deweloper wprowadził właśnie do oferty mieszkania z piątego etapu inwestycji na warszawskim Wilanowie. W sprzedaży znalazły się 243 mieszkania, których metraże rozplanowano od 27 do 120 metrów kwadratowych z ogrodami, loggiami lub balkonami. Wszystkie lokale zostaną wyposażone w Smart House firmy Keemple. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków zachowana zostanie w dużym stopniu naturalna zieleń parkowa, bez absolutnie żadnej ingerencji dewelopera.

Na terenie osiedla pojawią się stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne, które zasilały będą części wspólne oraz oświetlenie LED. Całość uzupełniona zostanie o atrakcyjne tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Między budynkami zaplanowano strefę zieleni pełną bujnej, różnorodnej roślinności skomponowanej m.in. z łąki kwietnej – tak ważnej zwłaszcza dziś dla ekologicznej harmonii i bioróżnorodności. Pojawi się również plac zabaw dla najmłodszych, wewnętrzna strefa fitness z sauną oraz miejsce do relaksu dla dorosłych.

Royal Residence – to enklawa nowoczesnych, 4 piętrowych budynków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Klienci będą mieć do dyspozycji indywidualnie zaprojektowane części wspólne – obejmujące tapety, fototapety, lustra i panele. Dodatkowo mieszkania będą przygotowane do własnego montażu klimatyzacji. Każde mieszkanie będzie wyposażone w trzyszybowe, drewniane okna, zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne sterowane elektrycznie, filtry antysmogowe, kamienne parapety oraz kolorowe wideodomofony. Rezydencja swoją architekturą doskonale wpisuje się w charakter prestiżowej dzielnicy, jaką jest Wilanów.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.