Miasteczko Wilanów z nową prestiżową inwestycją mieszkaniową

2021.10.19

Na warszawskim Wilanowie rozpoczyna się realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej od Grupy Robyg - osiedle Royal Residence.

Osiedle Royal Residence wybudowane zostanie na działce przy ulicy Sarmackiej, na powierzchni około 9 hektarów o potencjale budowlanym ponad 90 000 PUM. Robyg dysponuje już pozwolenie na budowę I etapu osiedla.

W pierwszym etapie osiedla powstanie kompleks niskich, ekskluzywnych 4-piętrowych budynków z apartamentami, których powierzchnia kształtuje się do 160 mkw. W tej części inwestycji zaplanowano również kameralny pasaż usługowy. Mieszkania dysponowały będą tarasami o metrażach sięgających do 100 mkw., loggiami, balkonami lub ogródkami.

Bardzo duża część terenu, na którym powstanie osiedle Royal Residence zostanie przeznaczona na tereny zielone. Zachowana zostanie także w dużym stopniu naturalna zieleń parkowa, bez absolutnie żadnej ingerencji dewelopera. Na terenie osiedla znajdą się stacje ładowania samochodów elektrycznych, panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne czy oświetlenie LED.

Royal Residence będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Między budynkami zaplanowano plac zabaw dla dzieci, wewnętrzną strefę fitness i miejsca relaksu dla dorosłych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Jakub
  Gość
  2021-10-20 09:38:41
  Mocno naciągane, mieszkania powyżej 100m2 są dwa i tylko one mają duże tarasy. Cała reszta to przedział 25-60m2 i kilka powyżej, czyli standardowa masówka RObyga.

 • Karol
  Gość
  2021-10-20 09:46:10
  A kiedy Robyg usunie usterki na już wybudowanych osiedlach ???
  Trochę długo już to trwa ... :(

 • Ela
  Gość
  2021-10-20 11:48:05
  Robyg buduje bez projektu wykonawczego! Na czas gwarancji ma swoja administracje, ktora nie dostrzega zadnych usterek, a po 5 latach lokatorzy musza dochodzic naprawienia wszystkich wad w sadzie!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.