Nowy etap inwestycji Royal Residence na warszawskim Wilanowie

2022.06.21

Grupa Robyg uruchamia sprzedaż kolejnego etapu osiedla Royal Residence, które powstaje w dzielnicy Wilanów. W ofercie znalazło się prawie 150 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Na warszawskim Wilanowie, w ramach inwestycji Royal Residence powstanie docelowo prawie 1 200 mieszkań, a także strefy usługowe i pasaż handlowy. Robyg uruchomił właśnie sprzedaż IV etapu inwestycji, dla którego posiada prawomocne pozwolenie na budowę.

W kolejnym etapie inwestycji powstanie 146 mieszkań o powierzchni od 26 do 137 metrów kwadratowych i układach od 1 do 5 pokoi w 4-piętrowym budynku. Lokale posiadały będą tarasy do około 100 mkw. lub ogródki do 130 mkw. Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne oraz oświetlenie LED. Royal Residence to ogrodzony kompleks z ochroną i monitoringiem, a także strefą zieleni pomiędzy budynkami. Dla mieszkańców przygotowano ponadto plac zabaw, wewnętrzną strefę fitness z sauną i miejsca relaksu dla dorosłych.

Szukamy gruntów w różnych lokalizacjach i nie wykluczamy wejścia do nowych miast. Jednak od 2022 roku zmieniliśmy strategię – w związku z pozyskaniem nowego właściciela i strategicznego partnera – Tag Immobilien. Naszym celem jest posiadanie 20.000 mieszkań do wynajęcia do końca 2027 roku i równolegle planujemy dalszą sprzedaż mieszkań na poziomie 2500 mieszkań rocznie – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie ROBYG.

Źródło: Iwona Maślak, Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.