Rozpoczęła się budowa Osiedla Coopera w Warszawie

2019.07.18

Unidevelopment ruszył z budową nowej inwestycji mieszkalnej na warszawskim Bemowie - Osiedle Coopera. Łącznie projekt zakłada realizację około 470 mieszkań.

Na działce przy ulicy Meriana Coopera na Bemowie rozpoczęła się budowa nowego osiedla Unidevelopment. W pierwszym etapie wybudowanych zostanie 100 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 42 do 94 metrów kwadratowych. W ofercie sprzedaży dostępne są lokale dwu- , trzy- i czteropokojowe.

Osiedle Coopera docelowo realizowane będzie w czterech etapach, na które złoży się 15 kameralnych, trzypiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się około 470 mieszkań.

Zainteresowanie Osiedlem Coopera od początku pojawienia się oferty na rynku jest bardzo duże. Wielu klientów czekało na uruchomienie sprzedaży kilka miesięcy, ponieważ - z uwagi na przedłużające się procedury formalno-prawne - musieliśmy opóźnić start inwestycji. Dzisiaj, gdy posiadamy już ostateczne i prawomocne pozwolenie na budowę, ponad 80% mieszkań jest objętych umowami rezerwacyjnymi i deweloperskimi. W związku z tak dobrym wynikiem, jeszcze w tym roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży drugi etap osiedla - mówi Ewa Przeździecka, Członek Zarządu Unidevelopment S.A.

Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, natomiast lokale na wyższych piętrach balkony oraz loggie. Deweloper zaplanował również sześć stref rekreacyjnych wokół budynków, obejmujących m.in. siłownię plenerową, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw oraz boisko do gier zespołowych.

Pierwszy etap Osiedla Coopera zostanie ukończony w IV kwartale 2020 roku. Ceny mieszkań wahają się od 8 050 zł do 9 600 zł za mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.