Gotowe kolejne mieszkania od Unidevelopment na Bemowie


2022.06.14
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Unidevelopment SA zakończył budowę i sprzedaż mieszkań w ramach trzeciego etapu Osiedla Coopera w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Deweloper finalizuje przekazywanie lokali klientom.

Osiedle Coopera wybudowane przy ulicy Meriana C. Coopera w południowo-zachodniej części Bemowa i składa się z piętnastu budynków wielorodzinnych, w których powstało w ciągu trzech lat ponad 400 mieszkań.

Oferta dewelopera Unidevelopment składała się z mieszkań o metrażach od 42 do 94 metrów kwadratowych i układach 2-, 3- oraz 4-pokojowych. Na terenie osiedla znajduje się sześć stref rekreacyjnych, w tym plenerowa siłownia, boisko do gry w koszykówkę, sad owocowy, skwer, a także polana do organizacji pikników. Dla najmłodszych mieszkańców inwestycji przygotowano wyjątkowy plac zabaw wraz z zainstalowanym samolotem i pasem startowym, które nawiązują do patrona ulicy oraz całej inwestycji – Gen. Meriana C. Coopera, pilota Wojska Polskiego.

Komentarze


 • Kinga King Królowa
  Gość
  2022-06-27 13:06:24
  To prawda, Bemowo to wspaniała dzielnica! Jest tu dużo zieleni i miejsc perfekcyjnych do rekreacji. Budownictwo mieszkaniowe także się tu rozwija. Ja ze swojej strony pragnę nadmienić o nadzwyczaj wysokich warunkach bytowych w Miasteczku Ochota, na warszawskich Włochach. Deweloper to Victoria Dom. Moja siostra kupiła mieszkanie na wymienionym powyżej osiedlu. Twierdzi, że młodych mieszkańców połączyła prawdziwa więź i tworzą zorganizowaną społeczność.

 • Robert
  Gość
  2022-07-01 09:18:47
  Ale że chodzi o klub swingersów?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.